ZDARMA  WEBINÁŘ 

JAK PŘIPRAVIT MOZEK

DÍTĚTE NA ANGLIČTINU

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

To, že jsou teď žáci doma a pracují na internetu, je ideální prostředí k tomu, aby si připravili mozek na angličtinu. Ukážeme vám, jak na to, a umožníme vám zapojit se do vyjímečné akce pro školáky základních a středních škol.

Proč nevyužít tento čas k tomu, aby jejich další učení angličtiny bylo efektivnější a rychlejší?

Srdečně vás zveme na online webinář zdarma,

kde vám ukážeme neurovědecké řešení těchto problémů.

SciLearn English je jedinečný online program založený na neurovědách, jehož cílem je zlepšit anglické dovednosti zaměřením na budování a posilování mozkových sítí nezbytných pro rozvoj plné jazykové znalosti. Používají ho po celém světě miliony dětí a dospělých studentů na všech úrovních angličtiny. A s asistent anglického čtení budeme mít pocit, jako že vedle vašeho dítěte sedí rodilý mluvčí, který ho učí, jak správně vyslovovat 🙂

Chcete zjistit, jak se vaši školáci mohou učit angličtinu i teď, když nemohou do školy? 

Ať jsou vaše děti na základní nebo střední škole, SciLearn English jim bude průvodcem a osobním trenérem při osvojování angličtiny. 

Zlepší se jim nejen výslovnost a porozumění, ale pomůže jim to připravit se na Cambridge a jiné zkoušky.

Webinář vede Michaela Tilton.

Máma dvou báječných bilingválních holek, zakladatelka GoKids English, vášnivá propagátorka přirozené výuky angličtiny na základě poznatků neurověd, autorka projektu Jak naučit dítě angličtinu a spoluautorka knihy o rodičovství S láskou i rozumem.

Ing. Michaela Tilton, MBA

SciLearn English

Chci přístup k záznamu webináře o tom, jak připravit mozek na angličtinu.

Zašleme vám informace o tom, jak připravit mozek na angličtinu a další informace s tím související. Kdykoliv se můžete odhlásit. Naše zásady ochrany osobních údajů najdete zde >>.