OBJEDNÁVKA

PRODLOUŽENÍ

výuky angličtiny pro školáky pomocí online programu Scilearn English

na 1, 3 nebo 6 měsíců

s možností přerušit na letní prázdniny

Akční nabídka prodloužení pro školáky

(sleva 50 % z ceníku pro dospělé)

s možností přerušení na 1 nebo 2 měsíce letních prázdnin (nutno domluvit s lektorem nebo napsat do objednávky)

Tato nabídka platí POUZE pro žáky základních a středních škol (nebo předškoláky), kteří již s programem SciLearn English pracují.

Program objednáváte pro své dítě na 1, 3 nebo 6 měsíců. Zakoupené měsíční kredity na online výuku angličtiny s programem pro školáky se čerpají vždy za kalendářní měsíc.  U varianty na 3 nebo 6 měsíců lze po dohodě s lektorem přerušit výuku na červenec a/nebo srpen.

Zakoupené měsíční kredity na online výuku angličtiny s programem pro školáky se čerpají vždy za kalendářní měsíc (je možné začít v polovině měsíce, ale daný měsíc se již čerpá první kredit za první měsíc). Za vyčerpaný kredit se počítá měsíc, kdy žák pracuje více než 1 den v měsíci.

Objednáním programu v této nabídce speciálně vytvořené pro školní děti získáte pro Vašeho školáka:

  • Přístup k programu SciLearn English (Fast ForWord nebo Clear Fluency) na 1, 3 nebo 6 měsíců (u varianty na 3 nebo 6 měsíců lze po dohodě s lektorem přerušit výuku na červenec a/nebo srpen)
  • Verze Plus tzn. student může pracovat v programu neomezeně v intenzitě a časech, kdy se mu to hodí.
  • Neomezené náhrady během měsíců, kdy žák v programu pracuje
  • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
  • Podpora lektora - nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady.
  • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
  • Program bude přesně na míru studentovi a bude se mu přizpůsobovat každým kliknutím myši.
  • Možnost opět pokračovat po vyčerpání zakoupených měsíčních kreditu za akční cenu prodloužení pro školáky.

Objednávka prodloužení pro školáka

Do objednávky prosím vyplňte jméno Vašeho lektora SciLearn English, který Vám účet v programu spravuje, nebo Podpora, pokud spadáte pod správu Zákaznické podpory pro školáky. 

Do názvu školy prosím vyplňte jméno školy, kterou dítě navštěvuje (nebo kde je registrovaný v domácím vzdělávání), město školy a ročník, který dítě navštěvuje (správný ročník je důležitý pro nastavení testu pro sledování pokroku angličtiny).

Do poznámky vyplňte, od kterého měsíce chcete program aktivovat.

Pokud objednáváte pro více dětí, změňte množství objednávaných balíčků v objednávce podle počtu dětí a napište jména dětí za sebou v kolonce Jméno dítěte (např. Lenka Nováková, Jiří Novák,....), údaje o škole a ročníku vyplňte stejným způsobem, aby se první údaj týkal prvního dítěte, druhý údaj v té samé kolonce druhého dítěte atd. V kolonce Datum narození vyplňte datum narození prvního dítěte a data narození dalších dětí vyplňte do pole poznámka. Děkujeme.

Pokud chcete program přerušit na 1 nebo oba měsíce letních prázdnin, napište to do poznámky. 

Co o programu říkají naši klienti:

Terezka - 9 let

Kačenka - 10 let

Lenka - 15 let

„ Pokrok je vidět již po prvních měsících. Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit  přirozenou cestou výuku anglického jazyka...“ MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D. 

"Nejprve jsem program pořídila synovi, protože v 5. třídě se ještě v angličtině dobře neorientoval a bála jsem se co bude na 2. stupni. Program byl ale tak zajímavý, že ho chtěla i dcera, která byla ve 2. třídě a nakonec jsem si ho objednala i pro sebe. Po 4 měsících vidím u dětí i u sebe velké pokroky a už se tolik netrápím tím, že u nás není škola s kvalitní výukou angličtiny, protože vím, že mé děti jí zvládají díky programu Fast ForWord. A mě osobně vyhovuje i to, že studuji doma a sama si volím kdy." Martina T.
 
Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché a zábavné. Lucie R.
 
A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Program je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S programem to jde opravdu tak nějak lehce a samo. Lenka Továrková
 
Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji. Petr M.

Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. Program nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností. MUDr. R. Petrová