OBJEDNÁVKA

PRODLOUŽENÍ

výuky angličtiny pro školáky pomocí online programu Scilearn English

na 1, 3 nebo 6 měsíců

Akční nabídka pro školáky s BONUSEM

Tato nabídka platí POUZE pro žáky základních a středních škol (nebo předškoláky), kteří již s programem SciLearn English pracují.

Program objednáváte pro své dítě na 1, 3 nebo 6 měsíců. Zakoupené měsíční kredity na online výuku angličtiny s programem pro školáky se čerpají vždy za kalendářní měsíc. Za vyčerpaný kredit se počítá měsíc, kdy žák pracuje více než 1 den v měsíci. U varianty na 3 nebo 6 měsíců lze po dohodě s lektorem přerušit výuku na červenec a/nebo srpen.

 

Zakoupené měsíční kredity na online výuku angličtiny s programem pro školáky se čerpají vždy za kalendářní měsíc (je možné začít v polovině měsíce, ale daný měsíc se již čerpá první kredit za první měsíc). Za vyčerpaný kredit se počítá měsíc, kdy žák pracuje více než 1 den v měsíci. 

Při využití nabídky pro školáky na 1 nebo 3 měsíců žák na bonus nárok nemá. Při zakoupení programu na 6 měsíců žák ZŠ nebo SŠ získává BONUS: 

5 PDF čísel anglického časopisu Jump (úroveň A0-A1) - únor až červen 2023

K dispozici ke stažení v PDF. Už po roce angličtiny můžou žáci poslouchat a číst Jump. To je měsíčník v té nejjednodušší angličtině, především pro děti, ale baví i dospěláky. Každý článek v Jumpu je namluvený rodilými mluvčími a doplněný o pracovní listy. Jazyková úroveň A0 – A1. Vhodný pro 3. až zhruba 7. tř. ZŠ. 

Objednáním programu v této nabídce speciálně vytvořené pro školní děti získáte pro Vašeho školáka:

  • Přístup k programu SciLearn English (Fast ForWord nebo Reading Assistant) na 1, 3 nebo 6 měsíců (u varianty na 3 nebo 6 měsíců lze po dohodě s lektorem přerušit výuku na červenec a/nebo srpen)
  • Při zakoupení prodloužení na 6 měsíců žák získává výběr bonusu.
  • Verze Plus tzn. student může pracovat v programu neomezeně v intenzitě a časech, kdy se mu to hodí.
  • Neomezené náhrady během měsíců, kdy žák v programu pracuje
  • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
  • Podpora lektora - nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady.
  • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
  • Program bude přesně na míru studentovi a bude se mu přizpůsobovat každým kliknutím myši.
  • Možnost pokračovat po vyčerpání zakoupených měsíčních kreditu za akční cenu pro školáky.

Objednávka prodloužení

Do objednávky prosím vyplňte jméno Vašeho lektora SciLearn English, který Vám účet v programu spravuje, nebo Podpora, pokud spadáte pod správu Zákaznické podpory. 

Do názvu školy prosím vyplňte jméno školy, kterou dítě navštěvuje (nebo kde je registrovaný v domácím vzdělávání), město školy a ročník, který dítě navštěvuje (správný ročník je důležitý pro nastavení testu).

Do poznámky vyplňte, od kterého měsíce chcete program aktivovat.

Pokud objednáváte pro více dětí, změňte množství objednávaných balíčků v objednávce podle počtu dětí a napište jména dětí za sebou v kolonce Jméno dítěte (např. Lenka Nováková, Jiří Novák,....), údaje o škole a ročníku vyplňte stejným způsobem, aby se první údaj týkal prvního dítěte, druhý údaj v té samé kolonce druhého dítěte atd. V kolonce Datum narození vyplňte datum narození prvního dítěte a data narození dalších dětí vyplňte do pole poznámka. Děkujeme.

Pokud chcete program přerušit na 1 nebo oba měsíce letních prázdnin, napište to do poznámky. 

Co o programu říkají naši klienti:

Terezka - 9 let

Kačenka - 10 let

Lenka - 15 let

„ Pokrok je vidět již po prvních měsících. Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit  přirozenou cestou výuku anglického jazyka...“ MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D. 

"Nejprve jsem program pořídila synovi, protože v 5. třídě se ještě v angličtině dobře neorientoval a bála jsem se co bude na 2. stupni. Program byl ale tak zajímavý, že ho chtěla i dcera, která byla ve 2. třídě a nakonec jsem si ho objednala i pro sebe. Po 4 měsících vidím u dětí i u sebe velké pokroky a už se tolik netrápím tím, že u nás není škola s kvalitní výukou angličtiny, protože vím, že mé děti jí zvládají díky programu Fast ForWord. A mě osobně vyhovuje i to, že studuji doma a sama si volím kdy." Martina T.
 
Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché a zábavné. Lucie R.
 
A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Program je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S programem to jde opravdu tak nějak lehce a samo. Lenka Továrková
 
Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji. Petr M.

Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. Program nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností. MUDr. R. Petrová