Pozvánka na webinář o angličtině zdarma

Za 3 měsíce se naučíte to, co jiným trvá rok!*

v pondělí 19. 6. 2023 ve 20 hod

Zveme vás na webinář zdarma o tom, jak se angličtinu učit v souladu s tím, jak funguje náš mozek. Metoda vytvořená neurovědci se používá v 52 zemích světa. 

* V testech se 73% studentů posunulo za 9 měsíců o celou úroveň SERRJ, což podle osnov má trvat 4 roky!

O webináři říkají ...

Tato metoda mě opravdu velmi zaujala, jsem začátečník a líbí se mi přirozené učení. Tak s chutí do toho. 😀
Jana Slavíková
Páčila sa mi tá prvá fáza prípravy mozgu na angličtinu. Ja som sa celý život učila anglicky a stále mi to nejak splýva a už viem aspoň prečo je to tak a ako to napraviť. Je pravda že nikde sa toto neučí a je to veľká chyba.
Majka Erinya Štelmáková
Absolvovala jsem různé kurzy a jsem stále prakticky na začátku. Tato metoda mi zatím přijde velmi přirozená. Navíc když bych si teď vyzkoušela sama na sobě, děti by mohly naskočit za pár let taky. Tak se dobrovolně pasuji na pokusného králíka 🙂
Eliška Náhunková
Jsem učitelka angličtiny. Webinář a metoda mě zaujaly, požádala jsem ve formuláři o další informace. Výkaz práce studenta je skvělá "vychytávka", stejně tak Reading Assistant. Myslím, že je to zajímavá pomůcka, jak mít při velké skupině žáků více individuálního přístupu - v každé třídě je mix rychlých borců i ztracených nešťastníků...nenudil by se asi nikdo 🙂
Zlatka Hrubá
Webinář jsem shlédla i přesto, že už pracuji v programu SciLearn. Zaujal mě časopis Jump, o kterém jsem už slyšela na workshopu ve škole, ale zapomněla na něj 🙂 S programem se učím já i můj syn (dostali jsme tuto možnost ve škole, jsem za ní ráda). Synka to baví víc, když své výsledky může porovnávat s maminkou a já jo dokážu lépe motivovat k práci s programem, poradit...). Snažíme se pracovat alespoň 5x týdně. Já velmi brzo začala pozorovat lepší soustředění, porozumění. Začínám pracovat bez věčného překládání, slyším něco v angličtině a rozumím tomu. Program je individuální a nejlepší na tom je, že mohu pracovat v jakýkoliv čas a hlavně doma 🙂 Program doporučuji všem kdo se chtějí naučit či zdokonalit v angličtině 🙂
Eliška Válková
Webinář mě zaujal zejména tím, jak rychlé a dobré výsledky slibuje.
Monika Šarochová
Líbilo by se mi, kdyby se pomocí tohoto programu vyučovalo na základních školách, aspoň jako doplňující program k běžné výuce. Ještě by mě zajímalo, za jakou dobu se lze zlepšit o jednu úroveň AJ u žáka, který je nyní na úrovni např. B1. Zda také prochází první fázi nastavení mozku cca 5 měsíců nebo zda je zde pokrok jiný.
Klára Mačková
Nejvíce mě zaujala možnost mít stejný program na učení jako můj syn. Mohli by jsme se navzájem motivovat a určitě aspoň moje pokroky by byly znatelně lepší 🙂
Šárka Ječmínková
Metoda mě zaujala, s angličtinou docela bojuji již roky, tak by mi to třeba pomohlo.
Hildegarda Lanstromová
Zajímavé informace, to mne nenapadlo, jaký je důvod, že se mi řeč rodilých mluvčích zdá tak neuchopitelně rychlá...a můj mozek pomalý. 🙂 Přemýšlím, jak to ulehčit vnoučatům....Stejně jsou na počítači přilepení a poslouchají angl. písničky, třeba by je hra bavila. Proberu to s rodinou. 🙂. Fandím vám!
Lia Ametyst

Co se na webináři dozvíte

Co je příčinou neúspěchu

 • Proč je učení jazyka tak těžké?
 • Proč se nám zdá angličtina rodilých mluvčích rychlá a proč nám tak splývá?
 • Proč mají studenti tak špatnou výslovnost?
 • Proč více než polovina českých žáků nedosahuje úrovně požadované společným evropským referenčním rámcem pro jazyky (SERRJ) jako evropané na západ od nás?

Jak můžeme pomoci

 • Co mohou rodiče, kteří chtějí svým dětem pomoci naučit se opravdu dobře anglicky, udělat?
 • Jak zlepšit ve škole známku z angličtiny
 • Že ale nestačí mít z angličtiny jen jedničku a získané certifikáty. 🙂
 • Je potřeba se domluvit a číst i psát v angličtině..
 • Jak získat náskok před spolužáky?
 • Jak začít v angličtině myslet?

Konkrétní nástroje a plán

 • Jak může školák i dospělý využít (nejen) dva letní měsíce k tomu, aby si zlepšil angličtinu pomocí hry, kterou zvládne každý?
 • Dozvíte se, co bude potřebovat i jak to udělat - konkrétní nástroje i přesný postup.
 • Vhodné pro děti od 6 let až po dospělé studenty.
 • Zábavná hra, vytvořená neurovědci

Webinář vede Michaela Tilton

Ing. Michaela Tilton, MBA

SciLearn English

 

Máma dvou báječných bilingválních holek, zakladatelka GoKids English, vášnivá propagátorka přirozené výuky angličtiny na základě poznatků neurověd, autorka projektu Jak naučit dítě angličtinu a spoluautorka knihy o rodičovství S láskou i rozumem.

BONUS PRO REGISTROVANÉ

Prezentace z webináře
ke stažení

Prezentace z webináře
Nic vám neunikne. Všechny informace z webináře
si můžete stáhnout po webináři zcela zdarma.

Dárek, který Vám pomůže pustit se do toho
Na konci webináře pro vás máme připravený dárek, díky kterému může Váš školák (i Vy) hned o prázdninách začít.

Registrujte se zdarma

Zašleme vám přístup k webináři a další informace týkající se efektivního učení angličtiny. Naše zásady ochrany osobních údajů najdete zde.