Pomocí této PC hry se děti učí angličtinu až 4x rychleji než ve škole!

Zábavná forma učení angličtiny pro školní děti.

Jedinečná metoda, která připraví mozek školáka na angličtinu. Žádné překládání, naučí se v angličtině myslet. Bude ji používat jako svůj druhý jazyk. Žádné dveře mu nezůstanou kvůli angličtině zavřené!

Co řeší 95 % rodičů dětí na základní škole ohledně angličtiny?

(Pokud si uvědomují, jak je angličtina důležitá pro budoucnost jejich dětí...)

Ano, je to - jak naučit dítě anglicky tak, aby se bez problémlů dokázalo domluvit a angličtinu používalo jako svůj druhý jazyk.

Také máte někdy pocit, že...

ve škole se pořádně anglicky nenaučí
nechce se učit a nemáte sílu ho nutit
stydí se mluvit a má hroznou výslovnost
bez pořádné angličtiny se těžko uplatní

A hlavně se bojíte, že propásnete věk, kdy mu ještě můžete pomoci...

Možná už máte i starší dítě, nebo od kamarádek víte, že jakmile dítě nastoupí na druhý stupeň, už je mnohem těžší ho do něčeho motivovat. Navíc to je věk, kdy už by mělo angličtinu používat v běžném životě. Určitě znáte děti, které se dívají na filmy v angličtině, čtou si anglické posty na internetu a přeskakují z češtiny do angličtiny úplně přirozeně.

Chcete, aby to tak mělo i Vaše dítě, ale nevíte, jak to zařídit?

Většina českých školáků vychází ze základních škol s úrovní angličtiny nižší než A2!

A to je jen středně pokročilá úroveň a ani té většina dětí v běžných školách nedosahuje. Rodiče jsou zoufalí, ale nevědí, jak jim pomoci. Ve škole na výuku není dostatek času a také to děti nebaví a nechtějí se doma samy učit. Mnoho rodičů nemá ani vlastní úroveň angličtiny takovou, aby mohli své děti učit, a ti, co jí mají, ale nevědí, jak zábavně a efektivně angličtinu své děti naučit a navíc na to většinou nemají čas. 

Někteří posílají děti do jazykových škol, ale je těžké pravidelnou docházku zařadit do rodinného života, a když dítě zmešká hodiny, peníze propadají. I když dítě chodí pravidelně, tak jednou týdně nestačí na rychlé zlepšení.

Rodiče, kteří si to mohou finančně dovolit, hledají soukromé lektory, ale těch kvalitních je málo a i tak se musí s dítětem mimo hodiny učit, aby se dítě s angličtinou setkávalo pravidelně a rychle postupovalo.

Existuje řešení, které už mnoho rodičů objevilo...

Online počítačová hra, která byla vytvořena na základě dlouholetých výzkumů předních neurovědců a pedagogů a rozsáhle testována na univerzitách i v praxi. Ukázalo se, že tento unikátní přístup k výuce angličtiny, který mimikuje přirozený rozvoj jazyka, pomáhá studentům se rychle zlepšovat. Za jeden školní rok dokáží to, co v běžné výuce za 3-4 roky! Navíc to děti baví a díky tomu s programem pracují samostatně. 

Program SciLearn English je jasnou volbou pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti zvládly angličtinu už na základní škole. 

"Moje děti (13 a 15 let) s programem pracují 2 roky a zvládnou sledovat filmy, číst knihy i popovídat si v zahraničí. Když mi někdo vykládá o problémech s učením se angličtiny, odkážu ho na SciLearn. Koupila jsem si ho i pro sebe..."

- Lenka Hadašová, maminka, lektorka němčiny a češtiny pro cizince

Hlavní důvody proč rodiče volí SciLearn English...

vypadá jako počítačová hra a dětí baví
trénuje mozek a děti se snadněji soustředí i učí
přizpůsobuje se dítěti a tím ho rychleji posouvá dopředu
poskytuje zpětnou vazbu, rodiče jsou v obraze
k dispozici je lektor, který vyřeší cokoliv je potřeba
vysoká bezpečnost a žádné reklamy

Hlavní důvody proč s programem pokračují...

výsledky - rychlost a kvalita s jakou se děti učí
výslovnost - děti v angličtině ztrácí český přízvuk
porozumění - děti rozumí mluvené řeči
sebevědomí - děti se přestávají bát mluvit
čtení - děti se zlepšují ve čtení (i v češtině)

Tohle může být příběh i Vašich dětí...

„Do scilearn se zapojily moje tři děti postupně jak rostly. Scilearn je baví, neodmítají si k němu sednout, angličtinu mají rádi. Nejstarší dcera čte a mluví anglicky skvěle, filmy už odmítá sledovat v rodném jazyce a v původním znění jim bez problémů rozumí. Mladší kluci se zlepšují a je super, že jsou 3x týdně v kontaktu s angličtinou. Na scilearn oceňuji časovou flexibilitu (program si můžete zapnout tehdy, když Vám to vyhovuje), samostatnost (dítě je schopno si ho zapnout a ovládat samo) a kvalitu (dítě se učí angličtinu zábavným způsobem, posouvá se dopředu postupně).

Silva Procházková

maminka 3 dětí

Moje dcera Klára (4. třída) byla letos na příměstském táboře s rodilou mluvčí (Kanada), bez česky mluvícího dalšího lektora. jednalo se o malou skupinu stejně starých dětí. Byla schopná se bez problémů dorozumět (na rodíl od ostatních dětí, které za ní prý pořád chodily: "zeptej se jí, jestli...." ). Měla z toho velkou radost a já taky. Jsem přesvědčená, že hlavním důvodem bylo používání SciLearn programu, který využíváme přibližně dva roky. Žádné další kroužky kromě školní angličtiny od 3. třídy, kdy s angličtinou začala, nemá.

Lucie Kuchařová

maminka Klárky

Kristýnka začala s programem SciLearn English pracovat ve 4. třídě. První výsledky jsme viděli už po pár měsících, ale opravdový zlom nastal po zhruba 8 měsících, kdy se ve škole zlepšila i v českém čtení a jiných předmětech. V páté třídě vyhrála školní anglickou olympiádu, v šesté třídě byla druhá na okrese a pak vyhrála. S rezervou udělala Cambrige zkoušky A2, v patnácti letech zvládla úroveň B2 a v osmnácti C1. Lze dosáhnout skvělých výsledků i přes dyslexii, ADD. Rozhodně mohu program Fast ForWord doporučit.“

Iveta Dufková

maminka Kristýnky, lektorka angličtiny

V čem je SciLearn English vyjímečný

Trénuje učící funkce mozku

Jediný program, který se nejprve soustředí na trénink kognitivních funkcí, které zdokonalí schopnosti studenta učit se a zpracovávat angličtinu. Díky tomu je učení  mnohem rychlejší a přirozenější. Student začíná myslet v angličtině.

Ověřený výzkumem i praxí

Žádný jiný program nebyl tak detailně studován a prověřen jako program FastForWord, jehož efektivita byla ověřena ve více než 300 nezávislých studiích a obsahuje 55 patentů v oblasti neurovědy a vzdělávání.

Rychlé zlepšení, které vydrží

Program se přizpůsobuje s každým kliknutím myši a posouvá studenty kupředu okamžitě, jakmile zvládnou každou dílčí dovednost. Učení je proto zábavnější a mnohem rychlejší, než s jinými programy.

Srovnání s dalšími možnostmi výuky angličtiny

Je čas se rozhodnout...

Neudělám nic.

Moje dítě bude mít angličtinu takovou, jakou má. Pomalu se bude ve škole zlepšovat a až bude starší a přijde na to, kolik dveří má zavřených díky nedostatečné angličtině, pak se jí třeba začne učit sám.

Vyzkouším to.

Vím, že zodpovědnost za vzdělávání mých dětí mám já jako rodič. Nehledám důvody, proč to nejde a neobviňuji učitele, ale beru výuku angličtiny do svých rukou a pomohu svému dítěti angličtinu zvládnout už na základní škole.