Angličtina se SciLearn English

Připravte své děti na úspěch

Dejte svým dětem ten nejlepší start v učení angličtiny

Na angličtině Vašich dětí můžete začít pracovat už dnes!

 • Vědecky ověřený přístup
  Metoda je založena na nejnovějších poznatcích z oblasti neurovědy, což znamená, že vaše děti budou mít skvělý základ pro rozvoj jazykových dovedností.
 • 100% adaptivní
  SciLearn English se přizpůsobuje individuálním potřebám a úrovni vašich dětí. Každé kliknutí znamená krok vpřed.
 • Efektivita
  Díky inovativním cvičením a průběžnému koučování budou vaše děti rychle a efektivně zlepšovat své anglické dovednosti.
 • Motivace
  Zábavné a interaktivní cvičení zvyšují motivaci vašich dětí k učení angličtiny

Jako rodiče sami víme, jak náročné může být rozhodování o vzdělávání vašich dětí, zejména pokud jde o učení angličtiny.

Proto je tu SciLearn English, abychom vám mohli poskytnout pomoc a jistotu, kterou potřebujete.

Nastavte si na angličtinu mozek

Díky tomu správně a snadněji rozpoznáte jednotlivé hlásky a konkrétní slovíčka vám nebudou splývat mezi ostatní.

Trénujte dle vašich časových možností

Budete zdolávat jednotlivé úkoly od těch snadných, až po náročnější. Program s vámi vše trpělivě natrénuje, dokud nebude mít jistotu, že je to nutné.

Přestaňte se bát mluvit

Zlepšíte si výslovnost a plynulost čtení a zjistíte, že vaše aktivní slovní zásoba nabírá den ode dne větších a jistějších rozměrů.

Přihlaste svého školáka do SciLearn English
a dopřejte mu ten nejlepší možný start pro další studium i život s perfektně a snadno zvládnutou angličtinou.

Váš školák se SciLearn English naučí angličtinu velmi přirozeným způsobem aktivně používat a:

 • Bude rozumět mluvené angličtině
  Jako první se pustí do správného nastavení sluchu. Po dokončení této přípravy zjistí, že v písničkách rozpoznává jednotlivá slova (i když ještě třeba nezná jejich význam). Mluvená řeč pro něho bude srozumitelnější.
 • Rozšíří si slovní zásobu bez biflování
  V modulech Reading Level 1 - 3 se hravou formou naučí stovky slovíček a bude je umět bez problému používat - bez překládání se a přemýšlení nad významem.
 • Gramatika se mu dostane pod kůži
  Není potřeba se učit poučky. Propracovaná cvičení studenta naučí jednotlivé gramatické jevy vnímat jako přirozenou součást jazyka. Bude vědět, že tak se to používá a je to správně.
 • Nebude se bát mluvit a číst nahlas
  Díky unikátnímu způsobu koučovaného čtení se od jednoduchých krátkých textíků posune k náročnějším a odborným textům. Program s ním dokáže po krůčcích natrénovat správnou výslovnost a plynulost čtení v klidu domova. Bez stresu a nervů.

Když totiž bude vaše dítě pravidelně trénovat angličtinu s pomocí ověřeného programu, který se přizpůsobuje každému konkrétnímu dítěti na jeho vlastní potřeby, uvidíte, jak získává nové dovednosti a sebevědomí,

budete mít jistotu, že jste udělali správnou volbu.

Vyzkoušejte SciLearn English ještě dnes!

Podpora zkušené lektorky

Kdykoliv budete potřebovat radu, tip na to, jak v jednotlivých hrách postupovat, pomocné materiály atd., vždy tu pro vás je připravena podpora zkušených lektorek.

Výkazy vaší práce emailem

Každý týden dostanete od nás soubor reportů s informacemi o tom, jak se vám daří. Uvidíte nejen jak postupujete, kolik máte hotového, ale také například v čem konkrétně chybujete.

Připravte se ke startu

Už za 3 měsíce uvidíte, jak se váš školák posunuje. To je zhruba doba, kterou mozek potřebuje, aby si úvodní trénink "sedl" a dostavily se první znatelné výsledky.

Nechte své děti zažít radost z učení angličtiny.
Klíčem k úspěchu je angažovanost studentů a jejich rodičů. Sledujte pokrok svých dětí a zapojte se do jejich výuky. Sami uvidíte, jak postupně dosahují svých cílů a získávají nové dovednosti.

Tohle může být i Váš příběh...

Chtěla jsem, aby děti uměly dobře anglicky. Ve škole se naučily barvy, školní předměty, trochu se představit, ale nic víc, a byl to boj donutit je, aby se učily, když je to nebavilo. Zkoušela jsem tedy různé formy výuky, ať už to byl konverzační kurz, který ovšem stál značnou sumu peněz, individuální výuku online či různé aplikace. Nic z toho ovšem nebylo zároveň zábavné, interaktivní a současné systematické a cenově přijatelné. Byla jsem už zoufalá. A taky jsem neměla moc peněz na to, abych platila každému zvlášť soukromého lektora, a ještě dohlížela na to, zda se učí.

Když jsem objevila SciLearn, byla jsem ze začátku skeptická, předpokládala jsem, že to bude jedna z dalších položek, které odškrtnu jako vyzkoušené a neúčinné aplikace. Jak hluboce jsem se mýlila. Už velmi brzy se dostavily výsledky. Děti nejenže program bavilnemusela jsem dohlížet na to, zda se učí, protože se prostě sami přihlásily a dělaly si program, ale také se začaly zlepšovat jejich jazykové schopnosti. Dodneška si pamatuji, jak jsme jednou jeli autem a poslouchali jsme rádio. Najednou děti začali překládat písně, které dříve vůbec nevnímaly. Postupem času začaly sledovat Přátelé v angličtině bez titulků a dnes, asi po dvou letech používání programu SciLearn, sledují nejen filmy v originále, ale pokud je nějaká kniha na trhu, která ještě není přeložená, a děti by ji si ji rády přečetly, koupíme ji, neb jim nedělá problém číst v angličtině.

Také začali děti chodit do online konverzace, kterou je možné taky přikoupit k programu a paní lektorka V. Svatošová dětem vybírá zajímavá témata, hodiny jsou interaktivní a vždy je ochotna pomoci, pokud potřebujeme něco v souvislosti s angličtinou.

Právě jsme se vrátili z cest po Skandinávii. Děti se zde domlouvaly nejen v obchodě, jako základní fráze, ale byli schopné konverzovat s paní na mole u moře, bavily se s paní v muzeu, objednali si nejen lístky do muzea, ale konverzovali i v kavárně a mohla bych s výčtem pokračovat.

Dceři je 13 a synovi 15 let, ale jsem si jistá, že bez programu SciLearn by se na takovou úroveň v klasickém školství nedostali dřív než, a kdo ví jestli, někdy v maturitním ročníku. Když mi někdo vykládá o problémech s učením se angličtiny, odkážu ho na SciLearn. Koupila jsem si ho taky a ted “paří” celá rodina.

Je to interaktivní a přitom se člověk učí a to vše za rozumnou cenu. Proto kudy chodím, tudy SciLearn doporučuji 🙂

Lenka Hadašová

maminka 2 dětí, lektorka němčiny a češtiny pro cizince

"Moduly pro přípravu mozku na angličtinu byly velmi zvláštní, docela mě bavily a byly jednoduché, ale nejdříve jsem si myslel, že mi to výrazně nepomůže. A pak se stal zázrak, začal jsem sledovat seriál Přátelé bez anglických titulků a rozumím tolik, že už dokážu zachytit děj, docela se zabavit a nemám k tomu odpor jako jsem měl ještě před měsícem. Věřím, že progres bude pokračovat. Líbí se mi komunikace – lektorka mi vždy vše srozumitelně vysvětlí, reaguje a vyřeší vše obratem, doporučuji, je to nejvhodnější řešení pro mě."
Ján Pohánka
„SciLearn používám s přestávkami již několik let. Přestože jsem v kategorii 59+ a výuka je spíš určena pro děti školou povinné, nemohu si SciLearn vynachválit. Díky SciLearn se výrazně zlepšilo mé porozumění mluvené angličtině, daleko lépe rozumím hovorové řeči a jsem nyní schopen poslouchat anglická videa na Netflix, YouTube i v rámci různých online kurzů v plné rychlosti. Za to děkuji především své lektorce, která mi poskytuje statistiky mého učení a vždy mi obratem vyšla vstříc. SciLearn proto opravdu doporučuji dalším zájemcům, a to nejenom z řad dětí a školáků. Jsem opravdu velmi spokojen. "
Petr MaňasProgramátor
„Kristýnka začala ve 4. třídě. První výsledky jsme viděli už po pár měsících, ale opravdový zlom nastal po zhruba 8 měsících, kdy se ve škole zlepšila i v českém čtení a jiných předmětech. V páté třídě vyhrála školní anglickou olympiádu, v šesté třídě byla druhá na okrese a pak vyhrála. S rezervou udělala Cambrige zkoušky A2, v patnácti letech zvládla úroveň B2 a v osmnácti C1. Lze dosáhnout skvělých výsledků i přes dyslexii, ADD. Rozhodně mohu program Fast ForWord doporučit.“
Iveta DufkováMaminka Kristýnky, lektorka angličtiny
Najviac sa mi páči prístup - učenie prostredníctvom hry, postup vlastným tempom a opakovanie problematických oblastí. Prístup zamestnancov/lektorky Veroniky Pavlovej bol vždy veľmi príjemný, nenásilný a ústretový. Čo sa týka výuky, je veľmi intuitívna a vidím, že mojej dcére sa angličtina dostáva "do krvi". Určite by som školu odporúčala.“
Mária VišňovskámaminkaSabinky
„Do scilearn se zapojily moje tři děti postupně jak rostly. Scilearn je baví, neodmítají si k němu sednout, angličtinu mají rádi. Nejstarší dcera čte a mluví anglicky skvěle, filmy už odmítá sledovat v rodném jazyce a v původním znění jim bez problémů rozumí. Mladší kluci se zlepšují a je super, že jsou 3x týdně v kontaktu s angličtinou. Na scilearn oceňuji časovou flexibilitu (program si můžete zapnout tehdy, když Vám to vyhovuje), samostatnost (dítě je schopno si ho zapnout a ovládat samo) a kvalitu (dítě se učí angličtinu zábavným způsobem, posouvá se dopředu postupně). “
Silva ProcházkováMaminka 3 dětí
"Moje dcera Klára (4. třída) byla letos na příměstském táboře s rodilou mluvčí (Kanada), bez česky mluvícího dalšího lektora. jednalo se o malou skupinu stejně starých dětí. Byla schopná se bez problémů dorozumět (na rodíl od ostatních dětí, které za ní prý pořád chodily: "zeptej se jí, jestli...." ). Měla z toho velkou radost a já taky. Jsem přesvědčená, že hlavním důvodem bylo používání SciLearn programu, který využíváme přibližně dva roky. Žádné další kroužky kromě školní angličtiny od 3. třídy, kdy s angličtinou začala, nemá."
Lucie Kuchařovámaminka Klárky

„Program SciLearn je perfektní. Je založený na propracovaném systému učení a intenzivním opakování, který přináší skvělé výsledky.

Naše dvě děti jsou v programu od jara 2020, kdy začal covid. A bylo to správné rozhodnutí, SciLearn více než nahradil online školní výuku. V prvních týdnech a měsících se děti naučily pěkný seznam slovíček, nějaké hlášky z jednotlivých her (pronášené s patřičnou výslovností a intonací) a v neposlední řadě velmi pěkně vyslovovaly.

Teď, po 3 letech, je jejich pokrok již velmi dobře patrný. Dcera (12 let) už dokázala přečíst knížku pro teenagery v originále (a většině rozuměla, protože dokázala převyprávět, o čem byla, a když jsme z ní četli nahlas, smála se na správných místech). Svůj pokrok akceleruje také sledováním videí na TikToku apod. Začala psát i krátké příběhy – gramaticky nemá vše správně, nicméně její projev je naprosto smysluplný a takové fráze byste u šesťačky, která má angličtinu od 3. třídy, opravdu nečekali – obvykle se k nim studenti dostanou až někde na úrovni B2, C1.

Syn (10 let) se zase snaží porozumět komentátorům své oblíbené PC hry, když sleduje na internetu turnaje. Ještě se doptává na různá slovíčka, ale dost už rozumí. Také dokáže konverzovat na nějaké jemu blízké téma. Originál knihy ještě nečte, ale zvládne zjednodušený příběh, umí si o něm jednoduše popovídat. Program je skvělý, protože rozvíjí totiž přesně ty dovednosti, na které ve škole často není moc času a které chce každý umět – tedy mluvení a porozumění mluvenému slovu. Přitom se ale nezanedbává ani gramatika (ta se ale učí odposlechem a intenzivním tréninkem struktur) a slovíčka.

Není to levné, ale za ty peníze to rozhodně stojí.“

Ilona Zděňková

maminka 2 dětí

Váš školák nezačne mluvit anglicky přes noc, ale...

... neslibujeme zázraky na počkání. Místo toho nabízíme podporu a nástroje, které vašim dětem pomohou dosáhnout úspěchu. Uvědomujeme si, že trvalý pokrok vyžaduje pravidelnou práci. Program je navržen tak, aby dětem poskytl pevný základ v angličtině a pomohl jim postupovat dál.

Náš slib: Podpora a doprovod na cestě k úspěchu!

S programem SciLearn English nejsou studenti na své výuce sami. Naše zkušené lektoky jsou připravené poskytnout veškerou potřebnou podporu a pomoc. Budou Vám pomáhat, odpovídat na otázky a poskytovat povzbuzení, když to bude potřeba.

Kromě samotného programu nabízíme širokou škálu doprovodných materiálů, které pomohou studentům rozvíjet své dovednosti. Včetně cvičebních materiálů, praktických rad a dalších zdrojů, které studentům umožní zdokonalit se mimo samotnou výuku.

Rozumíme Vašemu přání vidět své děti rozvíjet jazykové dovednosti a dosáhnout výborných výsledků v angličtině. Je důležité si uvědomit, že učení jazyka není zázrak na počkání, ale proces, který vyžaduje pravidelnou práci a úsilí.

Pomozme společně Vašemu dítěti připravit se na úspěšnou budoucnost.

Jste připraveni nechat Vaše dítě nastoupit na cestu dokonalého zvládnutí angličtiny

Nechte Vaše dítě vyzkoušet si program zdarma:

Pošleme vám přístup do dema a informace týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. Můžete se kdykoliv odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.