Získejte všechny výhody zábavného a efektivního 

UČENÍ ANGLIČTINY

s programem, který umí také na angličtinu připravit mozek!

Uvědomujeme si, jak důležité je pro Vás jako rodiče poskytnout Vašemu dítěti tu nejlepší možnou startovací výhodu v životě.

A proto Vám nabízíme nejen online vzdělávací program, který byl vyvinut neurovědci, ale také klíč k otevření dveří ke světu možností pro Vaše dítě.

Každý rodič  má své strachy a obavy, ale je také plný představ a snů, co by pro své děti chtěl.

I Vy určitě chcete své děti vidět šťastné, úspěšné, plné vědomostí, ale i lásky, prostě připravené na svět.

Chcete jim poskytnout kvalitní vzdělání, které jim otevře dveře ke skvělým příležitostem.

Zároveň si přejete, aby učení probíhalo v harmonické atmosféře, ve které se děti cítí podporovány a milovány.

Program SciLearn English na výuku angličtiny s tím Vašim dětem pomůže.

Pomocí revoluční metody, která připravuje mozek na angličtinu, umožní vašim dětem proniknout do tajů jazyka rychleji a s větší lehkostí než kdy předtím.

Tento první krok je zásadní - s naším programem Vaše děti zažijí průlom ve svém učení angličtiny, které je konečně bude bavit!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Program SciLearn English není jen online program na výuku angličtiny,

je to klíč k odemknutí  potenciálu našich dětík vytvoření mostu mezi nimi a realizací jejich snů.

Co Vám nabízíme

Zábavné učení

S interaktivními hrami a úkoly udržíme Vaše děti nadšené a motivované během celého výukového procesu.

Příprava mozku

Program dokáže mozek studenta připravit na angličtinu. Učení se stává přirozeným procesem, kdy mozek automaticky přijímá nové informace. Vaše děti budou překvapené, jak rychle jim začne angličtina dobře jít!

Efektivní pokrok

Naše metody, podložené vědeckými poznatky, jsou navrženy tak, aby připravily mozek Vašich dětí pro úspěšné učení angličtiny, takže každý další krok v učení bude lehčí a rychlejší. Vaše děti prochází angličtinou krok za krokem, od jednoduchých slovíček k složitějším konceptům.

Podpora celé rodiny

Poskytujeme Vám nástroje a pravidelnou zpětnou vazbu, abyste mohli sledovat pokrok svých dětí a podílet se na jejich vzdělávání.

Co můžete očekávat

Personalizovaný přístup

Každé dítě je jedinečné. S našimi programy dostane Vaše dítě učení přizpůsobené jeho individuálním potřebám a tempu.

Bezpečné prostředí

Bezpečnost Vašich dětí je naší nejvyšší prioritou. Práce s naším programem poskytuje bezpečné a chráněné online prostředí pro jejich učení.

Radost Vašich dětí z učení

Vidět Vaše děti, jak se smějí a učí se s nadšením, je nedocenitelné. S našimi interaktivními anglickými hrami bude pro ně učení angličtiny zábava.

Vaše spokojenost

Vaše důvěra je pro nás klíčová. Jsme tu, abychom Vám pomohli vytvořit silné základy pro budoucnost Vašich dětí. Základy, které budou trvat celý život.

Tohle může být příběh i Vašich dětí...

Chtěla jsem, aby děti uměly dobře anglicky. Ve škole se naučily barvy, školní předměty, trochu se představit, ale nic víc, a byl to boj donutit je, aby se učily, když je to nebavilo. Zkoušela jsem tedy různé formy výuky, ať už to byl konverzační kurz, který ovšem stál značnou sumu peněz, individuální výuku online či různé aplikace. Nic z toho ovšem nebylo zároveň zábavné, interaktivní a současné systematické a cenově přijatelné. Byla jsem už zoufalá. A taky jsem neměla moc peněz na to, abych platila každému zvlášť soukromého lektora, a ještě dohlížela na to, zda se učí.

Když jsem objevila SciLearn, byla jsem ze začátku skeptická, předpokládala jsem, že to bude jedna z dalších položek, které odškrtnu jako vyzkoušené a neúčinné aplikace. Jak hluboce jsem se mýlila. Už velmi brzy se dostavily výsledky. Děti nejenže program bavilnemusela jsem dohlížet na to, zda se učí, protože se prostě sami přihlásily a dělaly si program, ale také se začaly zlepšovat jejich jazykové schopnosti. Dodneška si pamatuji, jak jsme jednou jeli autem a poslouchali jsme rádio. Najednou děti začali překládat písně, které dříve vůbec nevnímaly. Postupem času začaly sledovat Přátelé v angličtině bez titulků a dnes, asi po dvou letech používání programu SciLearn, sledují nejen filmy v originále, ale pokud je nějaká kniha na trhu, která ještě není přeložená, a děti by ji si ji rády přečetly, koupíme ji, neb jim nedělá problém číst v angličtině.

Také začali děti chodit do online konverzace, kterou je možné taky přikoupit k programu a paní lektorka V. Svatošová dětem vybírá zajímavá témata, hodiny jsou interaktivní a vždy je ochotna pomoci, pokud potřebujeme něco v souvislosti s angličtinou.

Právě jsme se vrátili z cest po Skandinávii. Děti se zde domlouvaly nejen v obchodě, jako základní fráze, ale byli schopné konverzovat s paní na mole u moře, bavily se s paní v muzeu, objednali si nejen lístky do muzea, ale konverzovali i v kavárně a mohla bych s výčtem pokračovat.

Dceři je 13 a synovi 15 let, ale jsem si jistá, že bez programu SciLearn by se na takovou úroveň v klasickém školství nedostali dřív než, a kdo ví jestli, někdy v maturitním ročníku. Když mi někdo vykládá o problémech s učením se angličtiny, odkážu ho na SciLearn. Koupila jsem si ho taky a ted “paří” celá rodina.

Je to interaktivní a přitom se člověk učí a to vše za rozumnou cenu. Proto kudy chodím, tudy SciLearn doporučuji 🙂

Lenka Hadašová

maminka 2 dětí, lektorka němčiny a češtiny pro cizince

„Do scilearn se zapojily moje tři děti postupně jak rostly. Scilearn je baví, neodmítají si k němu sednout, angličtinu mají rádi. Nejstarší dcera čte a mluví anglicky skvěle, filmy už odmítá sledovat v rodném jazyce a v původním znění jim bez problémů rozumí. Mladší kluci se zlepšují a je super, že jsou 3x týdně v kontaktu s angličtinou. Na scilearn oceňuji časovou flexibilitu (program si můžete zapnout tehdy, když Vám to vyhovuje), samostatnost (dítě je schopno si ho zapnout a ovládat samo) a kvalitu (dítě se učí angličtinu zábavným způsobem, posouvá se dopředu postupně).

Silva Procházková

maminka 3 dětí

Moje dcera Klára (4. třída) byla letos na příměstském táboře s rodilou mluvčí (Kanada), bez česky mluvícího dalšího lektora. jednalo se o malou skupinu stejně starých dětí. Byla schopná se bez problémů dorozumět (na rodíl od ostatních dětí, které za ní prý pořád chodily: "zeptej se jí, jestli...." ). Měla z toho velkou radost a já taky. Jsem přesvědčená, že hlavním důvodem bylo používání SciLearn programu, který využíváme přibližně dva roky. Žádné další kroužky kromě školní angličtiny od 3. třídy, kdy s angličtinou začala, nemá.

Lucie Kuchařová

maminka Klárky

Kristýnka začala s programem SciLearn English pracovat ve 4. třídě. První výsledky jsme viděli už po pár měsících, ale opravdový zlom nastal po zhruba 8 měsících, kdy se ve škole zlepšila i v českém čtení a jiných předmětech. V páté třídě vyhrála školní anglickou olympiádu, v šesté třídě byla druhá na okrese a pak vyhrála. S rezervou udělala Cambrige zkoušky A2, v patnácti letech zvládla úroveň B2 a v osmnácti C1. Lze dosáhnout skvělých výsledků i přes dyslexii, ADD. Rozhodně mohu program Fast ForWord doporučit.“

Iveta Dufková

maminka Kristýnky, lektorka angličtiny

Chcete taky zažít podobné pocity jako rodiče dětí, kteří s program již pracují?

Co možná budete pociťovat i Vy za pár měsíců, když budou Vaše děti úspěšně dokončovat další modul programu? Nebo si zpívat anglickou písničku, které ještě před pár měsíci nerozuměli? Nebo když si začnou číst knížku v angličtině? Nebo začnou rozumět filmům v anglickém znění?

Radost

Budete cítit velkou radost, protože uvidíte, že Vaše dítě dosahuje významného pokroku ve znalostech anglického jazyka a že ho učení baví. To Vás utvrdí v tom, že rozhodnutí investovat do programu SciLearn English bylo správné.

Hrdost

Budete hrdí hrdí na své dítě za jeho úsilí a odhodlání pokračovat.

Úleva

Zjistíte, že nemusíte mít obavy z budoucnosti svého dítěte v akademickém směru, což Vám přinese úlevu a určitý klid.

Ochota podporovat další učení

Úspěchy Vašeho dítěte posílí Vaši rodičovskou důvěru v možnosti tohoto programu. Díky tomu budete ochotnější podporovat dítě v dalším učení a v jeho dalším vzdělávacím růstu.

Naděje do budoucnosti

Zlepšení jazykových dovedností Vašeho dítěte mu otevře nové dveře do budoucnosti. Začnete vnímat možnosti a příležitosti, které jsou nyní dosažitelné díky zvládnutí angličtiny.

Pomozme společně Vašemu dítěti připravit se na úspěšnou budoucnost.

Jste připraveni nechat Vaše dítě nastoupit na cestu dokonalého zvládnutí angličtiny

Nechte Vaše dítě vyzkoušet si program zdarma:

Pošleme vám přístup do dema a informace týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. Můžete se kdykoliv odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.