Zvládněte angličtinu už na 1. stupni ZŠ

Za 1 školní rok, zvládnete to, co běžně trvá 3-5 let! 
Maturitní úrovně angličtiny dosáhnete už na základní škole.

Co řeší 95% rodičů dětí na základní škole ohledně angličtiny?

(Pokud si uvědomují, jak je angličtina důležitá pro budoucnost jejich dětí?)

Ano, je to - jak naučit dítě anglicky tak, aby se bez problémů dokázalo domluvit a angličtinu používalo jako svůj druhý jazyk.

Také máte někdy pocit, že...

ve škole se pořádně anglicky nenaučí
nechce se učit a já nemám sílu ho nutit
stydí se mluvit a má hroznou výslovnost
bez pořádné angličtiny se těžko uplatní

A hlavně se bojíte, že propásnete věk, kdy mu ještě můžete pomoci...

Možná už máte i starší dítě, nebo od kamarádek víte, že jakmile dítě nastoupí na druhý stupeň už je mnohem těžší ho do něčeho motivovat. Navíc to je věk, kdy už by mělo angličtinu používat v běžném životě. Určitě znáte děti, které se dívají na filmy v angličtině, čtou si anglické posty na internetu a přeskakují z češtiny do angličtiny úplně přirozeně.

Vy chcete, aby i vaše dítě to tak mělo, ale jak to zařídit?

Většina českých školáků vychází ze základních škol s úrovní angličtiny nižší než A2!

A to je jen středně pokročilá úroveň a ani té děti v běžných školách většinou nedosahují. Rodiče jsou zoufalí, ale nevědí, jak jim pomoci. Ve škole na výuku není dostatek času a také to děti nebaví a nechtějí se doma samy učit. Mnoho rodičů nemá ani vlastní úroveň angličtiny takovou, aby mohly své děti učit a ti, co jí mají, nevědí, jak zábavně a efektivně angličtinu své děti učit a nemají na to čas. 

Někteří posílají děti do jazykových škol, ale je těžké pravidelnou docházku zařadit do rodinného života, a když dítě zmešká hodiny, peníze propadají. I když dítě chodí pravidelně, tak jednou týdně nestačí na rychlé zlepšení.

Rodiče, kteří si to mohou finančně dovolit, hledají soukromé lektory, ale těch kvalitních je málo a i tak se musí s dítětem mimo hodiny učit, aby se dítě s angličtinou setkávalo pravidelně a rychle postupovalo.

V čem je SciLearn English vyjímečný

Trénuje učící funkce mozku

Jediný program, který se nejprve soustředí na trénink kognitivních funkcí, které zdokonalí schopnosti studenta učit se a zpracovávat angličtinu. Díky tomu je učení  mnohem rychlejší a přirozenější. Student začíná myslet v angličtině.

Ověřený výzkumem i praxí

Žádný jiný program nebyl tak detailně studován a prověřen jako program FastForWord, jehož efektivita byla ověřena ve více než 300 nezávislých studií a obsahuje 55 patentů v oblasti neurovědy a vzdělávání.

Rychlé zlepšení, které vydrží

Program se přizpůsobuje s každým kliknutím myši a posouvá studenty kupředu okamžitě, jakmile zvládnou každou dílčí dovednost. Učení je proto zábavnější a mnohem rychlejší, než s jinými programy.

Srovnání s dalšími možnostmi výuky angličtiny

"Moje děti (13 a 15 let) s programem pracují 2 roky a zvládnou sledovat filmy, číst knihy i popovídat si v zahraničí. Když mi někdo vykládá o problémech s učením se angličtiny, odkážu ho na SciLearn. Koupila jsem si ho i pro sebe..."

- Lenka Hadašová, maminka, lektorka němčiny a češtiny pro cizince