SciLearn - výukový program na podporu výuky angličtiny pro  vaše děti

5.6.2017 před třídními schůzkami jste se seznámili podrobně s programem SciLearn English. Nyní máte možnost své děti  závazně registrovat a využívat tak program celý příští školní rok září 2017 až srpen 2018 za speciální cenu:

3.600,- Kč/12 měsíců (září 2017 - srpen 2018)

V rámci školy bude dětem při práci v programu poskytovat podporu paní učitelka Lucie Drkalová. Zároveň můžete své dítě přihlásit na kroužek angličtiny, který utvoří spolu se SciLearn English celek, kde se procvičují všechny aspekty absorbce a používání anglického jazyka důležitý pro rychlý postup, tak jak jsme si to ukazovali na videích dětí, které program SciLearn a lekce angličtiny využívají.

Registrace dítěte do programu

Pokud si potřebujete připomenout všechny základní informace o programu, najdete je ve spodní části této strínky - prosím, srolujte tedy níže.

Časté otázky

Jak dlouho budeme moci program používat?

Přístup do programu bude mít Vaše dítě po celý školní rok, tedy od září 2017 až do konce srpna 2018.

Co se stane, když mé dítě přestane program bavit?

Někdy se opravdu stane, že u dětí opadne zájem nebo motivace pravidelně v programu pracovat. Jsou k dispozici osvědčené nástroje, jak u dítěte motivaci posílit - je možné mu změnit modul a tím i cvičení a jejich zaměření, je možné změnit program a přepnout dítě z programu Fast ForWord do proggramu Reading Assistant a naopak, jsou k dispozici tabulky a grafy, do kterých může dítě zanášet své dosažené body v jednotlivých cvičeních, jsou k dispozici různé offline aktivity, které podporují motivaci.

Mohou používat program všechny mé děti?

Ano, ale každé dítě potřebuje mít své přihlašovací údaje, tedy svůj uživatelský účet, aby mohlo pracovat v modulu, který bude přesně odpovídat jeho úrovni znalosti angličtiny. je tedy třeba v registrační formulář vyplnit za každé dítě zvlášť.

Mohou v programu pracovat i rodiče?

Ano, i pro rodiče platí, že potřebují mít své přihlašovací údaje, tedy svůj přihlašovací účet. Pokud chce v programu pracovat i rodič, je třeba registrační formulář vyplnit i údaji rodiče.

V čem je cena pro nás speciální?

Standardní cena pro koncové uživatele je cca 1.500,- Kč/měsíc, za celoroční výuku koncový klient standardně zaplatí okolo 14.000,-Kč. Tím, že se Vaše škola rozhodla do programu zapojit a má výškolené učitele, kteří budou děti programem provázet, získali její žáci a rodiče možnost pracovat za cenu školních licencí.

Co když si moje dítě udělá delší přestávku?

První přestávku doporučujeme nejdříve po 3 měsících práce v programu, protože spoje v mozku, které si žák díky tréninku s programem tvoří teprve po 3 měsících jsou dostatečně silné, aby efekt učení měl dlouhodobější charakter a po přestávce může student začít pracovat kde přestal. Pokud si student udělá přestávku z jakéhokoliv důvodu není možné přístup k programu pozastavit a snížit cenu. Zvýhodněná cena, která je zlomkem standartní ceny, je možná pouze při zakoupení přístupu na celých 12 měsíců od září do srpna a nelze tuto dobu nijak měnit. Pokud žák nepracuje, přístup mu zůstává aktivní a je na něm, kdy se k programu vrátí.

Učení angličtiny, které Vaše děti ještě nezažily!

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne.  A nezapomeňme na body a extra bonusy když vám to jde 🙂

I když to vypadá jako hra, nenechte se mýlit. Mozek se učí pokusem a omylem v ohromné frekvenci kolem 800 pokusů za hodinu. Trpělivě s vámi trénuje vše, co je potřeba. Jakmile začínáte odpovídat správně, program vám začne přidávat na obtížnosti. Učíte se tak mnohem zábavněji a hlavně několikanásobně rychleji.

Registrace dítěte do programu

Úvodní informace v čem je výuka jiná - 6 minut

Podrobnější informace o tom jak program funguje - 9 minut

Fungování programů vysvětluje Ing. Michaela Tilton, MBA, která programy Scientific Learning do ČR přivezla.

Co byste měli vědět

Čas a frekvence práce

Je možné zvolit frekvenci práce 3x nebo 5x týdně a délku lekce 30-90 minut. U žáků 1.stupně se doporučuje práce 5x týdně 30 minut, u žáků 2.stupně se doporučuje práce 5x týdně 50 minut, je samozřejmě možné nastavit lekci kratší.

Příprava mozku na angličtinu

Nejprve se pracuje v modulu, který připraví mozek na správné vnímání anglických foném. Převedeno do řeči počítačů - mozek si nahraje potřebný upgrade, aby nám angličtina rychleji šla.

Výkazy práce v programu emailem

Každý týden dostanete od nás soubor reportů s informacemi o tom, jak se Vašemu dítěti daří. Uvidíte tam nejen jak postupuje modulem, kolik má hotového, ale také například v čem chybuje.

Technické požadavky

K práci budete potřebovat počítač, iPad nebo Chromebook připojený k internetu. Nezapomeňte také na kvalitní sluchátka s mikrofonem (i když ten budete potřebovat až později v modulech Reading Assistant).

Co o programu říkají klienti

Rozhovor s klientkou a lektorkou

Kristýnka pracuje s programy SciLearn již od 4. třídy. V 5. třídě vyhrála školní kolo anglické olympiády, v 6. třídě byla v okresní anglické olympiádě na 2. místě a v 7. třídě na okrese vyhrála. Má Cambridge zkoušku A2 a v 8. třídě je připravena na B1 - maturitní úroveň.

Adélka je na 8-letém gymnáziu a vloni měla z angličtiny trojku. Poté co pár měsíců pracovala s programem FFW, angličtina jí začala ve škole lépe jít, lépe jí rozumí, nad gramatikou nemusí přemýšlet, protože ji má "v uchu" - chybný tvar slyší, tak jako by ho slyšela v češtině. Výrazně se jí rozšířila slovní zásoba a světe div se ... v lednu měla písemku z angličtiny nejlepší ve třídě - na plný počet bodů.

Renata R.

"Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit přirozenou cestou výuku anglického jazyka. Pokrok je vidět již po prvních měsících. V naší rodině se stal přirozenou součástí každodenního života. Děti (Adélka 8, Vojtěch 6) mohou pracovat kdykoliv a odkudkoliv, 5 dní v týdnu. Angličtina se stává "jejich" jazykem. Nemusí se ptát, co je nepravidelné množné číslo, prostě to ví. Je úžasné sledovat jejich nevědomé pokroky. "

MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D.

"Nejprve jsem program pořídila synovi, protože v 5. třídě se ještě v angličtině dobře neorientoval a bála jsem se co bude na 2. stupni. Program byl ale tak zajímavý, že ho chtěla i dcera, která byla ve 2. třídě a nakonec jsem si ho objednala i pro sebe. Po 4 měsících vidím u dětí i u sebe velké pokroky a už se tolik netrápím tím, že u nás není škola s kvalitní výukou angličtiny, protože vím, že mé děti jí zvládají díky programu Fast ForWord. A mě osobně vyhovuje i to, že studuji doma a sama si volím kdy."

Martina T.

"Program mi hned od začátku připadal mnohem zábavnější než běžná výuka angličtiny, a když ho viděly moje děti, tak ho chtěly také. Takže už trénujeme všichni. Největší zlom vidím v tom, že slovní zásoba a s ní celé věty se mi nějak dostaly do podvědomí, takže si je nemusím překládat a rozumím jim. Angličtina je pro mě celkově jasnější a srozumitelnější. Nemusím se soustředit, že teď bude něco v angličtině, ale když něco anglicky zaslechnu, prostě tomu rozumím."

Lucie Křížová

Registrace dítěte do programu

Máte dotazy? Zeptejte se...

Ing. Petra Razimová
Ing. Petra Razimová
Program Manager

Tel: 602 661 341 Email: petra@scilearn.cz