ASISTENT ANGLICKÉHO ČTENÍ

Naučte se číst v angličtině jako rodilý mluvčí.

Vyzkoušejte to!

DEMO A MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Chcete se naučit anglicky číst a vyslovovat jako rodilý mluvčí? Asistent anglického čtení vám to umožní. Patentovaná technologie rozpoznání hlasu a dokonale vypracovaný program, který vás provede každým krokem. To je nutné vidět! Vyplňte formulář a my vám zašleme přístup k ukázce programu a k textu ke stažení.

Vhodné od mírně pokročilých (A1) po pokročilé (C1) studenty i jako příprava na zkoušky. Pro děti i dospělé.

ČASTÉ OTÁZKY

Pro koho je Reading Assistant vhodný?

Pro každého, kdo se chce učit angličtinu zábavným způsobem a bez biflování. Využívají ho děti i dospělí od úrovně mírně pokročilých. Věční začátečníci a ti, co se ostýchají mluvit si díky tomuto programu natrénují výslovnost a získají sebedůvěru mluvit. Program vás nejen opravuje, ale umožní vám i přehrát si váš vlastní hlas a uslyšíte i uvidíte přesně, kde jste chybovali.

Co potřebuji k použití programu?

Student potřebuje pouze běžný počítač (Windows nebo Mac), případně Chromebook nebo iPad a kvalitní sluchátka s mikrofonem - doporučujeme sluchátka s odrušeným mikrofonem (např. Microsoft LifeChat LX-3000)

Jak často mohu s programem pracovat?

Přístup k programu je neomezený. Většinou studenti pracují 3-5x týdně po dobu alespoň 20 minut. Pokud se ale chcete zlepšovat co nejrychleji, můžete pracovat i mnohem víc. Zajímavých textů budete mít víc než dost.