Budoucnost intenzivních kurzů angličtiny - kombinace výuky s lektorem a tréninku mozku v angličtině

Dokonalé porozumění, skvělá výslovnost, přirozené a rychlé reakce. Na to potřebujete "anglický mozek". Vaši studenti ho mohou získat díky spojení s námi.

Jak Blended Learning s programem SciLearn English funguje?

Princip 1+1 > 2

Student dochází na hodiny 1x týdně a 5x týdně pracuje doma na počítači. Postup studenta je přitom rychlejší než kdyby docházel denně na hodiny s učitelem.

Lektorka angličtiny:

"To, co dokážu naučit za 4 roky hodin angličtiny, naučím za rok, když student navíc doma dělá SciLearn English."

V čem se program SciLearn English liší od ostatních

Možná už ve vaší jazykové škole nabízíte Blended Learning ale nepřináší to velké výsledky. SciLearn English je ale úplně jiný než ostatní programy. Ukážeme vám v čem...

1

Připraví mozek na angličtinu

JAKO JEDINÝ PROGRAM NA SVĚTĚ vytváří a posiluje struktury v mozku potřebné pro dokonalé zpracování angličtiny. K tomu patří i vytvoření správných otisků všech 44 anglických fonémů, bez kterých je dekódování angličtiny těžké a pomalé.

2

Intenzivně trénuje angličtinu

Díky rozsahu cvičení, která obsahují 6-7x více otázek než podobné programy nabízí JEDINEČNOU INTENZITU. Trénuje nejen slovní zásobu, gramatické struktury, ale i myšlení v angličtině. Je proto vhodný od začátečníků až po akademickou úroveň rodilého mluvčí. 

3

Trénuje čtení a výslovnost

JAKO JEDINÝ PROGRAM NA SVĚTĚ obsahuje patentovanou technologii na rozpoznání hlasu, takže umí opravovat studentovi výslovnost během jeho čtení. Rozsáhlé knihovny ve všech úrovních a mnoha žánrech umožní studentovi zábavné i naučné čtení.

Adaptivita jakou neznáte

Mnoho online programů je adaptivních, ale co to v principu znamená je, že student se může posunout do další lekce až když projde předchozí lekcí. Program SciLearn English ale funguje jinak. Analyzuje každou studentovu odpověď a podle ní předkládá další otázku (trial). Program se studentovi přizpůsobuje s každým kliknutím myši, a proto student postupuje s maximální rychlostí.

Efektivita programu byla ověřena ve více než 300 vědeckých studiích, které probíhaly i na těchto univerzitách:

Chybama se student rychle učí

Náš mozek je přirozeně nastaven na učení medodou pokusu a omylu. Tohle ale dobře funguje pouze pokud student hned ví, zda odpověděl správně či ne a pokud ne, tak jaká je správná odpověď. A přesně takhle program funguje. V nepřekonatelné frekvenci v průměru 800 pokusů za hodinu se student učí slovíčka i složitou gramatiku, tak jako by to byla jeho mateřština.

Jak spustit kurzy

1

Vyškolíme vaše lektory

Vyškolíme vaše lektorky, aby mohli administrovat a vést studenty, kteří v programu pracují. Získají přístup do sofistikované administrace programu, kde mimojiné najdou výsledky prace svých studentů a materiály, které pomohou k snadné implementaci programu do nabídky vaší jazykové školy.

2

Přidáte  kurzy do vaší nabídky

Rozhodnete se pro jaké skupiny studentů budete kurzy nabízet - program je vhodný od školních dětí až po dospělé studenty včetně firemní výuky. Rozhodnete kolik studentů bude ve skupině nebo zda kurzy budou nabízené individuálně. Zakoupíte od nás licenci k SciLearn English a program můžete nabízet.

3

Obsadíte a spustíte kurzy

Lektor se bude se studenty setkávat 1x týdně a studenti budou samostatně pracovat online na počítači 5x týdně. Metodika výuky s lektorem bude většinou stejná jako v jiných kurzech s tím, že dle potřeby lektor může využívat materiály (např. texty) vycházející z programu. 

Posilovna mozku

Program SciLearn English trénuje kognitivní funkce (jako soustředění, paměť, zpracování a řazení informací) v angličtině. Je to podobné jako ve sportu - chcete-li být dobří v hokeji, kromě tréninku na ledě, chodíte i do posilovny. Díky posilování jste pak mnohem lepší ve hře. Stejně tak při posilování mozku s programem SciLearn English to vašim studentům mnohem lépe půjde ve vašich hodinách.

Jaký postup mohou studenti očekávat

Individuální postup studentů bude záležet  zejména na intenzitě s jakou budou studenti pracovat v online programu a samozřejmě i kvalitě vaší výuky v hodině. V online programu doporučujeme pracovat 5x týdně 50 minut. Lze ale nastavit délku lekce i na 30 nebo 90 minut. Při doporučené intenzitě lze očekávat, že studenti se posunou o 1 až 2 úrovně SERR pro jazyky za školní rok.

Jedná se o intervenční nástroj, který předpokládá, že student své studium angličtiny dokončí po 2-4 letech, kdy už bude schopen hovořit , psát i číst tak, aby se dále vzdělával už jen díky využívání angličtiny v běžném životě (filmy, zprávy, osobní setkání).

Ukázka úrovně angličtiny dětí z jazykového centra v Číně po 2 a 4 letech výuky v modelu 1x týdně v jazykové škole a 5x týdně doma. Všimněte si zejména kvality výslovnosti druhého dítěte.

Zjistěte víc o tom, jak program pracuje a jak ho spojit s výukou v hodině.

Kontaktujte nás

Chcete-li více informací o tom, jak můžete využít programy Scientific Learning ve vaší jazykové škole, vyplňte, prosím, formulář níže a my vás budeme kontaktovat s podrobnými informacemi o programu i zvýhodněnou cenovou nabídkou přímo pro vás. Rádi také přijedeme program představit vašim lektorům a poskytneme demo programu zdarma.

Podrobné informace o programu najdete v naší brožuře :

Brožura s popisem programu

Klikněte na tlačítko "Prolistovat brožurou online" pokud chcete rychlý náhled bez stahování brožury.

Pokud preferujete stažení a případný tisk brožury, využijte odkazu níže.

SciLearn English v číslech

0
studentů
0
patentů
0
studií
0
zemí